HAKKIMIZDA

Parsis firması 2011 yılında İstanbul Çengelköy ofisinde iki ortaklı Limited Şirket yapısı ile faaliyete geçmiştir. Yıllar içerisinde portföyüne dünya ofis ve bankacılık ekipmanları liginde faaliyet gösteren bir çok üreticiyi katarak farklı, çözüm odaklı ve yaratıcı ürünler ithal etmiş ve teknik servis hizmeti vermiştir.

Kısa süre içerisinde birçok banka ile çalışmaya başlayarak bankacılık sektöründe faaliyetlerine devam etmiştir. Yıllar içerisinde yaşanan ekonomik krizler ve pazarın daralmasıyla birlikte farklı çözümler üretmeyi hedeflemiş ve parekendecilik sektörüne giriş yapmıştır. Bugün alışveriş ve parekendecilik sektörünün öncü firmalarına tedarikçilik yapmakta ve nakit operasyon sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Portföyünde birçok banka, cit firması, parekende müşterisi bulunduran Parsis Elektronik firması, yeterli ve çözüm odaklı ürünleri ile Türkiye pazarının bir çok noktasına hizmet götürmektedir.

Başlıca ürünleri arasında; para sayma makinesi, madeni para sayma makinesi, banknot dedektörü, sahte para dedektörü, kağıt para makineleri, çek sayma ve okuma makineleri, termal yazıcı, kablolu termal yazıcı, kablosuz taşınabilir yazıcılar, bantlama makinesi, balyalama makinesi, kart sayma makinesi ve bunun gibi bir çok bankacılık ve ofis ekipmanları bulunmaktadır.

Firma olarak genç ve dinamik çalışan kadrosu ile, Ankara, İstanbul, İzmir, İstanbul avrupa, istanbul anadolu, gaziantep, antalya, kıbrıs, erzurum illerinde satış ve servis hizmeti vermektedir. Bu illerin dışında çevre iller olan Tekirdağ, Edirne, İzmit, Kocael, Adapazarı, Düzce, Yalova, Bursa, Balıkesir, Kırıkkale, Alanya, Kırklareli, Lüleburgaz, Trabzon, Rize, Denizli, Ayfon gibi birçok ile günlük ve haftalık seyahatler düzenleyerek arıza, bakım onarım ve satış faaliyetleri göstermektedir.

Parsis Elektronik firması dünyanın bir çok ülkesinden mümessillikle sahiptir, Cummins Allison Amerika Birleşik Devletleri, Brücke – Almanya, Cima – İtalya, SPRT – Çin Halk Cumhuriyeti, Puloon – Güney Kore Cumhuriyeti, Masterworks Automodules MA – Taiwan, GRG Banking – Çin Halk Cumhuriyeti

Anatohm tescilli markası ile kandi ürünlerini yaptıran ve ithal eden firmamız, tek katlı para sayma makinesi ve dedektör piyasasında en çok aranan ve tercih edilen marka haline gelmiştir.

AMACIMIZ TİCARİ FAALİYETLERİMİZİ, TİCARİ ETİK KURALLARI ÇERÇEVESİNDE GERÇEKLEŞTİRMEK VE BUNU DÜRÜST VE GÜVENİLİR PROFİLİMİZE GÜÇLENDİREREK SİZ DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZLERİ ZAMANINDA YERİNE GETİRMEKTİR.

SLOGANIMIZ

Farklı bakış açılarıyla yenilikçi çözümler.

VİZYONUMUZ

Gelecek 5 yıl içeriğinde kendi ürünlerini tasarlayarak üretime geçmek, ürünleri ile dünya çapında bir marka yaratmak.

MİSYONUMUZ

Yurt dışında üstün teknoloji kullanılarak üretilen, hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürünleri bulmak ve bu ürünleri üstün hizmet anlayışımızla Türk halkının beğenisine sunmak.

DEĞERLERİMİZ

 • İlkeli ve dürüst çalışmak
 • Yaratıcılık
 • Sürekli araştıran, geliştiren yapı
 • Ticarette uluslar arası normlar
 • Müşteri odaklı yaklaşımlar üretmek
 • Çalışanlarına değer vermek
 • Ticari etik değerlere saygı duymak
 • Faaliyetlerimizi ticari etik çerçevesinde gerçekleştirmek

AMAÇLARIMIZ

 • Rekabetin yoğun olduğu elektronik endüstrisinde güvenilir hizmet sunmak.
 • Geçmişten gelen deneyimlerimiz ve bilgi birikimimizle faaliyet gösterdiğimiz sektörlere yeni bir soluk getirmek.
 • Tecrübelerimizi; öngörülerimiz ve üstün hizmet anlayışımızla birleştirip sektörde farklılık yaratmak

REFERANSLARIMIZ

İŞ ORTAKLARIMIZ

MARKALARIMIZ

× Bize Hemen Ulaşın