Para Sayma Makinesi Teknik Servis Yapımız ve Anlayışımız

Parsis Elektronik firması olarak Türkiye nin kilit noktalarında teknik servis faaliyetleri gerçekleştiren ve satış hizmeti sunan ofislerimizle hizmetinizdeyiz. Sadece Para Sayma Makinesi alanında değil bütün ofis cihazlarının bakımları konusunda da teknik destek ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Genç çalışan kadrosu, deneyimli teknik servis çalışanları ile sorun yaşadığınız tüm Para Sayma Makinesi ve yan ekipmanlarının servisini en düzgün ve en efektif şekilde gerçekleştiriyoruz.

Teknik servis hizmeti denilince ilk akla gelen tabi ki hızlı servis, para sayma makinası ve yan ekipmanları için yedek parça stoku, arama karşılama servis yetkililerinin müşteri odaklı yaklaşımıdır. Firm olarak Türkiye’de kullanılan birçok para sayma makinelerinin en küçük parçalarını dahi içine alan büyük bir stok rezervi barındırıyor ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Böylece parça arama ve sipariş sorunları ortadan kalkıyor. Siz işinize odaklanırken biz sizin için tüm problemlerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Parsis elektronik firması olarak İstanbul para sayma makinesi teknik servis hizmetini Halkalı, Ümraniye, Mecidiyeköy ve Perpa lokasyonların’da gerçekleştiriyoruz, bunun dışında Ankara para sayma makinesi teknik servis hizmetlerimizi Sıhhiye bölgesinde yer alan yetkili teknik servisimiz vasıtası ile gerçekleştiriyoruz. Antalya para sayma makinesi teknik servis hizmetlerinizi yine Antalya merkezde bulunan teknik servisimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz. İzmir para sayma makinesi teknik servis ihtiyaçlarınızı İzmir Konak da yer alan teknik servisimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Erzurum para sayma makinesi teknik servis ihtiyaçlarınızı yine Erzurum merkezde bulunan teknik servisimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz. Bu ana illerin dışında, bu illere yakın olan Trabzon para sayma makinesi, Rize para sayma makinası, Artvin para sayma makinası, Alanya para sayma makinası, Denizli para sayma makinesi, Pamukkale para sayma makinesi, Afyon para sayma makinesi, Kütahya para sayma makinesi, Manisa para sayma makinesi, Kayseri para sayma makinesi, Malatya para sayma makinesi, Konya para sayma makinesi teknik servis ihtiyaçlarınızı günlük haftalık ve aylık servis ziyaretlerimizle gerçekleştiriyor ve siz değerli müşteri ve takipçilerimizin tüm sorunlarını çözebiliyoruz.

Saygılarımızla, Parsis Elektronik 

× Bize Hemen Ulaşın