Para Sayma Makinesi Müşteri Hakları

Siz değerli kullanıcılar, günlük ve operasyonel ihtiyaçlarınız için para sayma makinesi ve buna bağlı birçok ekipmanı gerek internet gerekse para sayma makinesi tavsiye yoluyla farklı firmalar bularak satın alıyorsunuz. Günümüz iletişim metotlarından en yaygını ve en çok kullanılan internet yöntemi kullanıcıların doğru seçim yapmasını engellediği gibi karşılaştırma yapmasına ve rekabet arttırıcı bilgilere erişebilmesine olanak sağlıyor. Fakat kullanıcı olarak ilk önce düşünmeniz gereken bunlardan farklı olmalıdır çünkü bugün internet ortamında faaliyet gösteren ve hiçbir adresi bile olmayan firmalar türemiş durumda. Bu tip firma görünümlü şahıslar siz değerli kullanıcılara verdikleri yanlış ve asılsız bilgiler ışığında kullanılmış ürünler, bozuk ürünler, hiçbir şekilde kullanıcının ihtiyacını karşılayamayacak ürünler ve farklı ürünler göndermekte ve bu para sayma makinesi ve yan ekipmanlarının bedellerini önden almaktadır. Özellikle bulundukları lokasyona uzak olan satıcılar örnek verecek olursak Van para sayma makinesi, Erzincan para sayma makinesi, Diyarbakır para sayma makinesi, Sivas para sayma makinesi, Siirt para sayma makinesi gibi noktalarda faaliyet gösteren siz değerli kullanıcılar ellerine sipariş verdikleri para sayma makineleri ulaştığında büyük bir hayal kırıklığı ve memnuniyetsizlikle karşılaşıyorlar. Buna ek olarak size bu para sayma makinası ve yan ekipmanlarını satan şahıslara bir daha ulaşabilmeniz artık olanaksız oluyor ve moral bozukluğu ve aldatılmışlık hissi yaşıyorsunuz. Müşteri olarak haklarınızı hatırlatmak ve bunları bu tip satıcılardan istemek sizlerin en doğal hakkı olduğu gibi bunu gerçekleştirmek maalesef satın alım yapıldığı dakikadan itibaren olanaksız hale geliyor.

Parsis elektronik firması olarak 2009 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz para sayma makinesi ve yan ekipmanları sektörlerinde gerek kamu kuruluşları, vergi daireleri, devlet hastaneleri veya özel sektörde faaliyet gösteren zincir mağazalar, şirketler veya şahıs olarak faaliyet göstermekte olan esnaf ve küçük ölçekli takipçilerimiz ve müşterilerimize mükemmel hizmet politikası ile hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar hiçbir müşterimiz ve takipçimizle hiçbir problem yaşamadığımız gibi yaşanması durumunda sizleri memnun edici önerdiğimiz çözümlerimiz sayesinde bugün en çok tercih edilen ve herkes tarafından bilinen dürüst yapımız ve çizgimiz sayesinde müşteri haklarına önem veriyoruz ve bunu bir fiil uyguluyoruz. Para sayma makinesi sektöründe sıklıkla karşılaşacağınız olumsuz davranış ve hizmet politikalarını, varlığı bile belli olmayan firma görünümlü şahısları biliyor, kınıyor ve bu tip kişi ve kuruluşların iş yapamaması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz olarak bir para sayma makinesi ve veya buna ek ürünler almaya karar verdiğinizde mutlaka ilk olarak firma geçmişini, Türkiye genelinde ki yaygınlığını, referanslarını, ürün gamını öncelikle kontrol ediniz ve sorgulayınız. İnternet ortamında ilk sırada çıkmak o firmanın büyük, güvenilir veya dürüst bir firma veya şahıs olduğu anlamına gelmemektedir. Siz değerli müşterilerimiz bu konuya mutlaka önem vermeli ve tercihlerinizi anlık değil uzun vadeli olarak değerlendirmeli ve ona göre karar vererek haklarınızı savunacak alışverişler yapmalısınız.

Saygılarımızla, Parsis Elektronik

× Bize Hemen Ulaşın