BLOG

PARA SAYMA MAKİNESİ TAMİRİ

Kağıt para sayma makinesi, madeni para sayma makinesi, para kontrol dedektörü, termal yazıcı gibi bir çok ekipman ve yan ekipmanları sürekli bakım ve onarım hizmeti gerektiren ekipmanlardır. Kullanıcıların kullanım alışkanlıkları, kullanım yoğunluğu ve sıklığı, kullanım koşulları ve buna benzer bir çok etken, para sayma makinesi ve türevlerinin performansını ve kullanım ömrünü etkileyen faktörlerdir. Bu sebeple kullanıcılar sahip oldukları ekipman ve ürünlerin devamlılığını sağlamak hemde uzun ömürlü olmalarını sağlamak adına düzenli olarak bakım ve onarım hizmeti almakla yükümlülerdir. Gayet tabiki bu bir gereksinimdir ve satın alınan para sayma makinesi ve türev ürünlerinin ayrılamaz bir parçasıdır. Biz Parsis Elektronik firması olarak kendi yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde, tüm kullanıcı seviylerine ve gruplarına göre ürünler ithal etmekte ve bu ürünlere teknik servis desteği vermekteyiz. Anatohm BLT08, Anatohm BLT07, Anatohm BLT05, Puloon Eagle Eye7, Masterworks Automodules NC7100, Brücke V20, Brücke V30, Brücke HL3500, Brücke HL2900, Brücke HL2100 marka ve model makinelerimizle para sayma makinası, madeni para sayma makinası, bozuk para sayma ve ayrıştırma makinası, sahte para dedektörü gibi ürünleri yıllar süren çalışmalar ve düzeltmeler sonucunda Türkiye ye ithal edip kullanıcıların beğenisine sunmaktayız.

Kağıt para sayma makinesi, madeni para sayma makinesi, para kontrol dedektörü, termal yazıcı gibi bir çok ekipman ve yan ekipmanları; bir çok mekanik, elektronik, plastik, kavuçuk ve bu gibi materyallerin bir araya gelmesinden meydana gelmektedir. Her bir materyal farklı maddelerden üretilmekle beraber üst paragrafta belirtmiş olduğumuz çevresel ve kullanım faktörlerine göre performans göstermektedir. Her bir materyal farklı maddelerden üretilmiş olmasının yanında her birinin ayrı ayrı kullanım ve dayanım ömürleri vardır. Bu sebeple para sayma makinesi üzerinde bulunan her parça farklı zaman aralıklarında bozulabilir, yıpranabilir, değişim gereksinimi duyabilir, bakıma ihtiyaç duyabilir. İşte bu durumları bertaraf etmek ve para sayma makinası gibi ekipmanların performans problemi yaşamadan devamlılık arz eden bir çalışma süresi geçirebilmesi için düzenli bakım ve onarım hizmeti almalıdır. Anatohm BLT08, Anatohm BLT07, Anatohm BLT05, Puloon Eagle Eye7, Masterworks Automodules NC7100, Brücke V20, Brücke V30, Brücke HL3500, Brücke HL2900, Brücke HL2100 marka ve model makinelerimizle para sayma makinası, madeni para sayma makinası, bozuk para sayma ve ayrıştırma makinası, sahte para dedektörü gibi ürünler maliyetlerine göre farklı kalitede bir çok parçadan oluşmaktadır. Her makine, Parsis elektronik firmasının özenle test ettiği, denemelerini yaptığı, kullanıcıların yorum ve görüşlerini aldığı, tavsiye niteliğinde bir çok fikri değerlendirdiği ve sonrasında karar verdiği ve ürettirdiği parçalardan meydana gelmiştir. Bu sebeple Parsis Elektronik olarak ithal ettiğimiz ve servis hizmetini verdiğimiz her ürünü kullanıcı olarak gönül rahatlığı ile alabilir ve kullanabilirsiniz. Parsis firması sektörde satışını yapmakta olduğu bir çok ürünün arıza ve tamir oranı en düşük markalara sahiptir. Kısaca belirtmek gerekirse para sayma makinesi tamiri, metal para sayma makinası onarımı gibi durumlar firmamızda sıklıkla karşılaşılamayacak fakat karşılaşıldığında ise yüksek kalitede hizmet alabileceğiniz bir süreçtir.

Kağıt para sayma makinesi, madeni para sayma makinesi, para kontrol dedektörü, termal yazıcı gibi bir çok ekipman ve yan ekipmanları; Türkiye yasal koşullar ve gereksinimler gereği müşterilere yıllık bir garanti hizmeti ile birlikte satılmaktadır. Bu garanti hizmeti firmadan firmaya farklılık gösteriyor olsada genel kapsamı gereği, yıl içerisinde bozulan, işlevini yitiren, ömrünü kısa süre içerisinde tüketen parçaların ücretsiz olarak değişimini kapsar. Firmalar genellikle satmış oldukları para sayma makinası ve diğer ekipmanları kullanım koşullarına ve kullanıcı davranışlarına göre seçerek önerirler. Burada kullanıcının istediği makineden çok para sayma makinası ve türev ekipmanları satan ve servis hizmeti veren firmaların tavsiyelerini göz önünde bulundurması ve bu doğrultuda yatırım ve alışveriş yapması en doğru yoldur. Bunun dışında yapılan yatırımlar çoğu zaman problem, üründen soğuma ve ürünün marka imajının sarsılmasına sebep olmaktadır. Her kullanıcı gönlüne göre bir para sayma makinesi almak ister elbetteki fakat burada esas olan gönülün istediği değil, yapılacak olan işin içeriği ve kullanıcıya olan faydası olmalıdır. Bunun dışında para sayma makinesi tavsiye edilen ürünler kullanıcıların veya karar verici organların düşüncelerini değiştirebileceği gibi para sayma makinesi tavsiye süreci bunun yanlış bir seçim olmasına da sebep olabilmektedir. Parsis Elektronik firması olarak kullanıcılara, yatırım yapmak isteyen kişi ve kurumlara bir çok para sayma makinesi tavsiye etmekte bunun dışında en uygun para sayma makinesi tavsiye lerimizi ürün seçeneklerimizle desteklemekteyiz. Portföyümüzde bulunan bir çok para sayma makinası her kullanıcı grubuna hitap etmekle beraber, bütçesel olarak kullanıcılara geniş bir seçim olanağı tanımaktadır.

Saygılarımızla, Parsis elektronik ADMIN